Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga - adresy drużyn w domenie sosnowiec.zhp.pl
Autor Wiadomość
Puszek 
Dyrygent
z-ca komendanta

Skąd np. miasto: Środula City
  Wysłany: Nie Lut 13, 2005 11:55 am   Uwaga - adresy drużyn w domenie sosnowiec.zhp.pl

Wszystkie drużyny i jednostki, chcące mieć adres
drużyna.sosnowiec.zhp.pl i www.drużyna.sosnowiec.zhp.pl proszone są o zgłszanie do mnie

Aktualnie przydzielone adresy to:

www.azymut.sosnowiec.zhp.pl i azymut.sosnowiec.zhp.pl strona 83 SDW

www.grota.sosnowiec.zhp.pl i grota.sosnowiec.zhp.pl strona 37 SDH

www.wataha.sosnowiec.zhp.pl i wataha.sosnowiec.zhp.pl strona 3 SDW

www.zorza.sosnowiec.zhp.pl i zorza.sosnowiec.zhp.pl strona 85 ŻSDH

www.sosnowiec.zhp.pl i sosnowiec.zhp.pl strona hufca

www.forum.sosnowiec.zhp.pl i forum.sosnowiec.zhp.pl strona forum

Dodatkowo na stronę każdej drużyny można wejść w taki sposób:

www.sosnowiec.zhp.pl/wataha i sosnowiec.zhp.pl/wataha

i na forum analogicznie

www.sosnowiec.zhp.pl/forum oraz sosnowiec.zhp.pl/forum

jakby były jakieś nieścisłości to proszę zgłaszać.

Proszę również promować swoje adresy w domenie sosnowiec.zhp.pl zamiast dotychczasowych.

UWAGA jeszcze tylko do kwietnia bądą czynne strony zhp w domenie zhp.ORG.pl

Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Puszek 
Dyrygent
z-ca komendanta

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 10:36 am   

Bardzo proszę drużynowych o przesłanie lub napisanie tutaj meili drużyn które sprawdzają lub chcialiby otrzymywać pocztę do drużyny.

Każda drużyna otrzyma alias internetowy w domenie @sosnowiec.zhp.pl

Także jeśli drużyna posiada adres np wataha3sdw@op.pl to uzyska alias wataha@sosnowiec.zhp.pl
i kto wyśle maila na ten adres wataha@sosnowiec.zhp.pl to drużyna otrzyma maila na wataha3sdw@op.pl

Dlaczego tak?? ano alias się nie zmienia adres internetowy może się w każdej chwili zmienić.

I łatwiej zapamiętać w aadres drużyna@sosnowiec.zhp.pl

Czekam na maile

MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Kamusia 
kapitan

Skąd np. miasto: Sosnowiec
Pomogła: 1 raz
Wysłany: Śro Lut 16, 2005 2:15 pm   

Puszku trochę nie rozumię tego Twojego ostatniego postu. Mamy Ci wysłać maila, ale o co chodzi z tym sprawdzaniem drużyn?? Zapewne znów to coś oczywistego, lae ja jestem blondynką i na dodatek jeszcze niewyspaną :D

Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   10%   9/83
radzioooo 
starszy kapral

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 2:48 pm   

Kamusia napisał/a:
Puszku trochę nie rozumię tego Twojego ostatniego postu. Mamy Ci wysłać maila, ale o co chodzi z tym sprawdzaniem drużyn??
Chodzi o to żebys napisała maila na którego w chwili obecnej przychodzi każda poczta do twojej druzyny....:) A jest to po to że jak np: ktoś bedzie chciał coś wysłac na maila Towjej druzyny to może go wysłac na adres zorza@sosnowiec.zhp.pl a poczta przyjdzie na adres który podasz tutaj na forum :) Mam nadzieje że jakoś to zwiężle wytłumaczyłem :D
Puszek napisał/a:
Bardzo proszę drużynowych o przesłanie lub napisanie tutaj meili drużyn które sprawdzają lub chcialiby otrzymywać pocztę do drużyny

To tak Puszku ja podam 3 adresy mam nadzieje że da się zrobić przekierowanie na 3 :P :)
radzio701@op.pl

martusiaczek@poczta.fm

dzika03@interia.pl

Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
Madzia 
sierżant sztabowy

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 6:12 pm   

To i ja podam:
mmagdalenkaa86@wp.pl

Nie daj się pchać problemom,
Daj się prowadzić marzeniom!

Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   23%   7/30
Puszek 
Dyrygent
z-ca komendanta

Wysłany: Czw Lut 17, 2005 7:58 pm   

Np to napotkalem następny problem z mailami. Na tą chwilę na meile
przekierowane na adresy w:

wp.pl; interia.pl; poczta.fm; gazeta.pl

nie dochodzą.

Adresy sprawdzone na które maile przekierowane dochodzą to:

onet.pl; o2.pl; poprostu.net (i wszystkie inne domeny w tych portalach)

Dlaczego się tak dzieje?? jeszcze nie wiadomo... Co prawda napisalem na razie meila do administratorów wp i czekam na odpowiedź.

Dlatego jeśli macie zakładać darmowe skrzynki polecam o2.pl i oneta.pl
Do tej pory głównym moim meilem była interia, ale od jakiegoś czasu co można zauważyć działa niezadobrze (poczta dochodzi nawet po kilku godzinach i do nadawcyi odbiorcy.

W o2 jest więcej parametrów do samodzielnego ustawienia.

Natomiast interia ma dobrą funkcję "multipop" - dzięki temu sprawdza sama wiadomośći z 5 innych kont

MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Piter 
starszy sierżant

Skąd np. miasto: sosnowiec,otterlo
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 11:18 pm   

hej puszq a wiec tak...stronka www.bieszczadzkieanioly.republika.pl - co prawda w budowie jeszcze ale mozna juz chyba to poustawiac:)a adres druzynki 9sdw_ba@vp.pl - jak by ktos chcial jest sprawdza jun narmalnie ta poczta:) pozdrawiam - jak bys mogl puszku to napisz mi co pozmieniales:)

MP   100%   130/130
   EXP   68%   17/25
Kasia 
sierżant

Skąd np. miasto: Zagórze
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 9:15 pm   

nasz @ to zorza85@o2.pl :)

MP   100%   130/130
   EXP   36%   9/25
Madzia 
sierżant sztabowy

Wysłany: Pon Maj 22, 2006 2:44 pm   

Napisze tu, bo jak napisze w poscie o stronie to nikt tego nie przeczyta, bo ostatni jest tez moj post, wiec nie bedzie sie wyswietkac jak nowy.

Wrrrrrrrrrrrrr Puszek, mam pytanie: po co jest strona hufca?
Bo widocznie ja mam jakies inne pojecie i chcialabym swoje poglady zwerikowac.

[ Dodano: Pon Maj 22, 2006 1:45 pm ]
zweryfikowac :)

MP   100%   176/176
   EXP   23%   7/30
Puszek 
Dyrygent
z-ca komendanta

Wysłany: Śro Maj 24, 2006 7:49 am   

Magdo tyle ile ludzi tyle będzie poglądów co do tego po co ona ma być, bo każdy dorzuci coś od siebie.
Co do tego czy nasza strona jest dobra - czy zła??
Kryteriów oceny może być dużo, i jest ch sporo - tak się składa, że na poprwanością zarówno merytoryczną jak i +/- graficzną czuwa takie ciało, które nazywa się Zespół ds Internetu KCh i GK. Otóż te zespoły raz na kwartał minimum sprawdzają zawartość stron pod względem jakiś około 20-30 kryteriów zawartaych w regulaminie Standarty i minima stron www" i tu musze powiedzieć, że te wymagania spełniamy.

Co do aktualizacji strony tak jak mówiłem kiedyś bardzo chętnie podziele się z kimś administrowaniem strony - przez ostatnie 2 miesiące i najbliższe ze 2 mam bardzo mało czasu (sprawy osobiste) i mało siedzę przed kompem. dlatego Magdo jak mam chwilę to siadam i coś robię - bardzo sobie cenie, że przygotowujesz dużo materiałów, ale jakbyś przysłałe je razem wszystkie to byłoby świetnie wtedy jak bym znalazl chile czasu to bym wrzucił wszystko na raz natomiast jak przysyłasz mi coś ja wrzucam a za kilka godzin dostaje następny materiał to bym musiał siedzieć non stop przy kompie....
Albo ja wchodze teraz na stronę sprawdzam czy ktoś coś przyslal nie ma nic - wychodzę i w tym momencie ktoś prze4słał cosik a mnie przez 2 dni nie ma na necie to jak ja mam to od razu wrzucić.

Ja też bym chciał żeby nasza storna była najlepsza i wsystko inne też.

Proszę napisz mi jakbyś chciała żeby wyglądała ta strona i co na niej było i może znajdzie się taka osoba, która to jest zdolna wykonać i znajdzie czas na to.

MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Madzia 
sierżant sztabowy

Wysłany: Śro Maj 24, 2006 12:50 pm   

Puszek napisał/a:
Magdo tyle ile ludzi tyle będzie poglądów co do tego po co ona ma być, bo każdy dorzuci coś od siebie.

Tak, to na pewno. Ale są rzeczy, które wszyscy chcieliby widzieć na stronie, które na pewno powinny sie pojawiać wcześniej, niz jeden dzień przed czymokolwiek (jakąkolwiek imprezę)- czyli przede wszystkim powinna pełnić funkcję informacyjną, czyż nie? No i pokazywać hufiec. A nasza co pokazuje? Że co mamy w hufcu? tylko plany? Bo widac ogloszenia, ze cos sie odbedzie, a pozniej ani widu ani slychu. Moze jakies zdjecia? opisy? cokolwiek? Niech ten kto wejdzie na strone widzie, ze cos, i co sie dzieje! Nie mamy druzyn? Przeciez to zaden problem napisac o druzynie (druzynowy, kiedy zbiorki, gdzie), dac zdjecia! I to jest to co na pewno powinno byc na stronie. Oprocz tego, jak napisales, kazdy m,oze cos dorzucic.

Puszek napisał/a:
Magdo jak mam chwilę to siadam i coś robię - bardzo sobie cenie, że przygotowujesz dużo materiałów, ale jakbyś przysłałe je razem wszystkie to byłoby świetnie wtedy jak bym znalazl chile czasu to bym wrzucił wszystko na raz natomiast jak przysyłasz mi coś ja wrzucam a za kilka godzin dostaje następny materiał to bym musiał siedzieć non stop przy kompie....

Alez ja Ci wysylam, a pozniej czekam kilka dni zanim cos sie pojawi. A pozniej flet pretensji, ze za pozno.
Wiesz, jakbym chciala czekac zeby wyslac wszystko razem- nie dostalbys jeszcze pewnie nic.

Puszek napisał/a:
Proszę napisz mi jakbyś chciała żeby wyglądała ta strona i co na niej było i może znajdzie się taka osoba, która to jest zdolna wykonać i znajdzie czas na to.

Na początku coś wpomnialam i w watku o naszej stronie duzo pisalam na ten temat.

MP   100%   176/176
   EXP   23%   7/30
Puszek 
Dyrygent
z-ca komendanta

Wysłany: Śro Maj 24, 2006 3:37 pm   

Madzia napisał/a:
Puszek napisał/a:

Na początku coś wpomnialam i w watku o naszej stronie duzo pisalam na ten temat.
Źle ująłem napiszt tu nie napisz mi
Madzia napisał/a:
Niech ten kto wejdzie na strone widzie, ze cos, i co sie dzieje! Nie mamy druzyn? Przeciez to zaden problem napisac o druzynie (druzynowy, kiedy zbiorki, gdzie), dac zdjecia! I to jest to co na pewno powinno byc na stronie. Oprocz tego, jak napisales, kazdy m,oze cos dorzucic.
Właśnie ja prosiłem już kilkakrotnie i nic - trudno widać to niektórym odpowiada - bo umią tylko krytykować (akurat to nie dociebie bo ty dużo robisz, a inni....)
Madzia napisał/a:
Alez ja Ci wysylam, a pozniej czekam kilka dni zanim cos sie pojawi. A pozniej flet pretensji, ze za pozno.
Wiesz, jakbym chciala czekac zeby wyslac wszystko razem- nie dostalbys jeszcze pewnie nic.
to znaczy wyślij mi np zebrane wszystko raz w tygodniu wszystko a nie co dziennie - bo to żeby coś wrzucić sprawdzić niestety obojętne czy jedną rzecz czy kilka to poświęcić należy około 15-25 minut nieraz i tu poprostu trudno mi ostatnio znaleźć czas w domu.

MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Madzia 
sierżant sztabowy

Wysłany: Śro Maj 24, 2006 7:13 pm   

Ale na tym forum już pisałam :) Mogę się powtórzyć :)

mnie się nie podoba. Jest taka...oficjalna.

Hmmm jak dla mnie:
1. przede wszystkim na stronie powinny być wszelkie informacje dot. imprez. Nie każdy chce się na forum logować (z resztą to nie obowiązek).
2. zdjęcia, zdjecia, zdjecia! (czemu np. przy władzach hufca nie dac zdjecia komendanta? czy KSI? przeciez niektorzy nigdy na oczy tych ludzi nie widzieli)
3. Wydaje mi sie, ze na stronie powinno byc cos o druzynach: zdjecie, kiedy i gdzie zbiorki, druzynowy, kontakt z druzynowym i.t.p.
4. Galeria, ale nie taka jak dotychczas, tylko taka normalna, no i aktualna
5. Normalne kolory, żeby jakoś "zywiej" wyglądała
6. Aaaa i może dział dla drużynowych (ale tylko dla nich) taki metodyczny, gdzie moglibyśmy zamieszczać konspekty, gawędy i.t.p. I moze by połączyć to z pseudostrona namiestnictwa zuchowego i zrobic tez np. ten "skarbiec zabaw" Przeciez duzo latwiej szukac tego na jednej stronie
7. No i własnie jak jesteśmy przy Namiestnictwach, może od razu jakieś coś o nich, kto co jak kiedy

[ Dodano: Sro Maj 24, 2006 6:15 pm ]
A swoja droga odpisales mi wtedy "zdjęcia, zdjecia, zdjecia! (czemu np. przy władzach hufca nie dac zdjecia komendanta? czy KSI? przeciez niektorzy nigdy na oczy tych ludzi nie widzieli)
Puszek: będą " A nie ma. Buuuu

MP   100%   176/176
   EXP   23%   7/30
Puszek 
Dyrygent
z-ca komendanta

Wysłany: Śro Maj 24, 2006 8:06 pm   

Madzia napisał/a:
swoja droga odpisales mi wtedy "zdjęcia, zdjecia, zdjecia! (czemu np. przy władzach hufca nie dac zdjecia komendanta? czy KSI? przeciez niektorzy nigdy na oczy tych ludzi nie widzieli)
Puszek: będą " A nie ma. Buuuu

Bo będą tylko wszystkich należy skompletować... a to troszkę trwa...

MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Piter 
starszy sierżant

Wysłany: Śro Maj 24, 2006 9:44 pm   

wy tu gadu gady i niec wiecej;) zartuje oczywiscie:)madziu ja puszka akurat rozumiem i wiem ze nie jest latwo byc adminem a co dopiero dwoch stron /hufca i druzyny/+forum. natomiast puszku ja ci z mila checia pomoge:) tylko wiesz potrzebne mi beda nie ktore dane;)wiec jak by cos to pisz:) madziu c do zdjec:)ja mysle ze np w ta srode jest posiedzenei KH i mozna by bylo podskoczyc na sekunde i porobic im fotki:) coo ty na to??

MP   100%   130/130
   EXP   68%   17/25
Kamusia 
kapitan

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 11:24 am   

A ja wysłałam Puszkowi z miesiąc temu, jak nie wcześniej zdjęcia z jakieś imprezy i ich nadal nie ma. I się zastanawiam czy jest sens wysyłać kolejne.

MP   100%   857/857
   EXP   10%   9/83
Madzia 
sierżant sztabowy

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 11:42 am   

Piter napisał/a:
ja mysle ze np w ta srode jest posiedzenei KH i mozna by bylo podskoczyc na sekunde i porobic im fotki:) coo ty na to??

Ja w środę mam zbiórki, więc nie mogę. Z resztą, przepraszam bardzo, tyle osób sie oferowało, ze będa zdjęcia na imprezach robić, i co? Ja wyraziłam swoje zdanie na temat naszej pseudostrony i tyle. Napisalam tez w innym watku, ze ja sie na tym nie znam, tak na wszelki wypadek, jakby pojawila sie czesta odpowiedz: "nie podoba sie, to rob sama"- dziekuje bardzo.

Piter napisał/a:
madziu ja puszka akurat rozumiem i wiem ze nie jest latwo byc adminem a co dopiero dwoch stron /hufca i druzyny/+forum

Sorry. to może nie warto trzymać dwóch srok za ogon i robić jedną rzecz, ale porządnie?!

MP   100%   176/176
   EXP   23%   7/30
Piter 
starszy sierżant

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 3:58 pm   

madzia a kto strona hufca by sie inny zajal??w tym momencie cie troszke nie rozumiem,sam robie strone mojej druzynki i wiem ile pracy przy tym jest:/ jak dla mnei i tak fajnei ze cos takiego robi, z tym, ze uwazam iz powineien sobei znalesc osoby do pomocy.

MP   100%   130/130
   EXP   68%   17/25
Madzia 
sierżant sztabowy

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 4:42 pm   

Piter napisał/a:
madzia a kto strona hufca by sie inny zajal??w tym momencie cie troszke nie rozumiem

Czyli co? Lepiej robić 1000 rzeczy na "odwal się", byle jak, niz jedną a porządnie i skupiać sie właśnie na niej?
Nie mówię, ze to łatwe, bo dla mnie wcale nie. Niz nam sie na tym. I jakos do komputera mnie nie ciagnie. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie, zawsze jak jest za duzo obowiazkow cos sie zaniedbuje (wiem cos o tym :( )

MP   100%   176/176
   EXP   23%   7/30
Puszek 
Dyrygent
z-ca komendanta

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 10:11 pm   

ja nie bedę się tłumaczył... boi widze że nie mam sensu tylko MAgdo znajdź mi jedną osobe która się tym zajmie to oddam jej wszystko.

Puszek to Puszek tamto i jeszcze tamto - a jak prosze o cokolwiek to nikt nie ma czasu nigdy
załatw akcje zarobkową, załatw to załatw tamto
ktoś miał załatwić sprawe relikwi błogosławionego prawda Magdo i Kamilo i co - Puszek załatwiał i mu się oberwało
zebranie w urzedzie miasta - kto Puszek
do Chorągwi - Puszek
akcje arobkowe Puszek
kontakt z fundacjami Puszek
załatwić coś to Puszek jak zwykle
ktoś plam mi miał przesłać żeby przesłać dalej i co pewnie Puszek bedzie winny...
może komuś chce się srać to Puszek pójdzie za niego
bo Puszek nie pracuje, bo Puszek nie prowadzi drużyny, bo Puszek, nie jest zastępcą komendanta, bo Puszek nie ma życia prywatnego, bo Puszek nie śpi, bo Puszek nie ma czasu na chwile pryjemności - Puszek po prostu cały czas siedzi przy kompie na INTERNECIE

Następna sprawa - coś jest nie tak czyja wina - Puszka jak zwykle
wstydzić się za harcerzy kto - Puszek

A dlaczego? bo idiocie Puszkowi zależy na harcerstwie i próbuje coś robic, a nie gadać, gadać, gadać i wprowadzać zły nastrój - dlatego mu czasu nie starcza

Po prostu nie chce mi się gadać znajdźcie kogoiś kto się tym zajmie

MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Kamusia 
kapitan

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 1:02 pm   

Jeżeli aluzja z planem była do mnie, to przesłałam Ci go chyba przynajmniej tydzień temu, jak nie dalej. Napisałam na Twój adres puszko@o2.pl (taki mam zapisany) i byłam pewna, że już go dawno rozesłałeś.

MP   100%   857/857
   EXP   10%   9/83
Muszka 
sierżant sztabowy

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 3:12 pm   

Kama adres jest puszkow[malpa]poczta.fm ja mam taki ze strony Watahy sobie spisałam:)
Ostatnio zmieniony przez Puszek Pon Maj 29, 2006 6:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   9%   3/33
Puszek 
Dyrygent
z-ca komendanta

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 6:57 pm   

puszkow[malpa]poczta.fm , o2.pl, interia.pl , poczta.onet.pl ale wsystko z "w" na koncu

MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Tomek.W 
starszy plutonowy

Wysłany: Śro Lut 14, 2007 1:34 pm   

Ale ci sie czowieku nudzi :/ nie masz co robic??

Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   0%   0/20
ifik 
starszy sierżant

Skąd np. miasto: Różowy blok:D
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:57 am   

Uwaga 65 SDWi "Leśny Lud" posiada strone:) narazie w budowie ale juz coś www.65sdwi.bnx.pl

Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   37%   10/27
Dakota 
szeregowy

Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 6:15 pm   

35SDH nie ma :( musimy założyc :wesoły:

Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Dakota 
szeregowy

Wysłany: Śro Kwi 18, 2012 7:17 pm   

na czym najlepiej założyć strone ?

Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
kamil 
sierżant sztabowy
WIERNY DO KOŃCA

Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 9:32 pm   

najlepiej na republice :) Czyli chyba wp.pl Tamsą już standardowe szablony stworzone specjalnie dla ZHP :)
"SKAUCI"

MP   100%   176/176
   EXP   96%   29/30
kamil 
sierżant sztabowy
WIERNY DO KOŃCA

Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 9:32 pm   

najlepiej na republice :) Czyli chyba wp.pl Tamsą już standardowe szablony stworzone specjalnie dla ZHP :)
"SKAUCI"

MP   100%   176/176
   EXP   96%   29/30
kamil 
sierżant sztabowy
WIERNY DO KOŃCA

Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 10:59 pm   

już wiem ! Najprościej pod tym adresem
http://republika.onet.pl/ - rtam są już gotowe szablony dla zhp :)

Trochę poważniej i trudnije bo w domienie zhp.net.pl można załozyc strone tutaj:
http://info.zhp.net.pl/narzedzia

zycze powodzenia :)
"SKAUCI"

MP   100%   176/176
   EXP   96%   29/30
Odpowiedz do tematu